Психолог парақшасы

Мулдабекова Аида Ерікқызы

Жұмыс уақыты: дүйсенбі-жұма сағат 0:80-ден 17:00-ге дейін;

Сәлеметсіз бе, педагогикалық психолог Аида Ерікқызы Мулдабекова сізді қарсы алады.

Құрметті біздің сайттың пайдаланушылары мен келушілері!

Біздің колледжде психологиялық қызмет бар. Колледждің психологиялық қызметі студенттердің психикалық және тұлғалық дамуына барынша қолайлы психологиялық-педагогикалық жағдайларды қамтамасыз ету, колледж ұжымында қолайлы психологиялық климатты қалыптастыру, барлық пәндерге жан-жақты психологиялық қолдау көрсету мақсатында өз қызметін жүзеге асырады. оқу процесінің. Педагог психологының жұмысының мақсаты:

• білім беру үдерісінде студенттер мен студенттік топтарға психологиялық-педагогикалық қолдау көрсету, студенттердің психологиялық қауіпсіздігін арттыру, еңбек нарығында сұранысқа ие әлеуметтік бейімделген түлекті қалыптастыру.

• колледждегі оқу үдерісінің сапасын арттыруға ықпал ететін және оның әрбір субъектісінің жеке әлеуетін барынша толық ашуға бағытталған әлеуметтік-психологиялық жағдайларды қамтамасыз ету.

Жұмыс формалары:

• оқушылармен топтық жұмыс

• студенттермен жеке жұмыс

• топ кураторларымен жұмыс

• ата-аналармен жұмыс (соның ішінде ата-аналар жиналыстары)

Жұмыс әдістері:

• сауалнама

• психологиялық-педагогикалық бақылау

• тестілеу

• әлеуметтік-психологиялық тренинг

• психологиялық ойындар мен жаттығулар

• сұхбаттар

Колледж педагог-психологына хабарласуға болатын және керек сұрақтар:

• Оқудағы қиындықтар.

• Топтағы қарым-қатынас.

• Ата-аналармен қарым-қатынас.

• Өмір жолын таңдау.

• Өзін-өзі басқару және өзін-өзі дамыту.

Психолог - бұл белгілі бір қасиеттерді, дағдыларды және дағдыларды дамыту технологиясының иесі және бұл технологияны сізбен қуана бөлісетін адам. Кездесуіміз пайдалы болып, болашақта жемісті ынтымақтастыққа жетелейтін болса, мен қуаныштымын.