Соңғы кездері ғаламторда экстремалды селфи үрдісі пайда болып, жасөспірімдер мен жастар өз өмірлеріне қауіп төндіруде.

Теміржолдағы құқық бұзушылықтың алдын алу мақсатында студенттерге пойыздың төбесінде селфи жасамақ болған жасөспірімдердің қайғылы салдары туралы ақпарат берілді. Балалардың назарына презентация ұсынылды. 350 «Көлік немесе байланыс құралдарын қасақана жою» баптары қаралды; 351 "Көлікті қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ететін қағидаларды бұзу"; 352 Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексi "Пойызды рұқсатсыз негізсіз тоқтату". Оқушыларға «Темір жол көлігіндегі қозғалыс қауіпсіздігін бұзуды тексеру ережесімен» таныстырылды. Олар «Жол қозғалысы қауіпсіздігінің бұзылған жерін тексеру актісін» жасауды үйренді.