2023 жылдың 5 мамырында Қостанай қаласында IX WorldSkills Kostanay 2023 облыстық чемпионатының жеңімпаздары мен жүлдегерлерін марапаттау рәсімі өтті.

Биыл біздің Лисаков техникалық колледжі 5 құзіреттілік бойынша қатысты, оның 3-інде біздің студенттер жүлдегер атанды. «Жолаушылар вагондарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу» құзыреті бойынша ТОАТ-21 тобының 2 курс студенті Реш Максим үшінші болды. «Кескіндеме-сәндік жұмыс» құзыреті бойынша ІІ орынды МОСР-21 тобының 2 курс студенті Мозговой Эдуард иеленді. «Кондитерлік өнімдер» құзыреттілігі бойынша ПО-21 тобының 2 курс студенті Максакова Виктория жеңіс тұғырының ІІІ-орынына ие болды. Жеңімпаздарымызды оқу жылында дайындаған жігіттердің тәлімгерлерінің еңбегін атап өткім келеді:

•  Фатхудинова И.В. - арнайы пәндер оқытушысы (Реш Максим);
  •  Яхно Н.С. - МОСР-21 тобының өндірістік оқыту шебері (Мозговой Эдуард);
  •  Горбанева И.Ю. - ПО-21 тобының өндірістік оқыту шебері (Максакова Виктория).