Колледж ішілік «Жыл шебері» байқауы аяқталды, оған 5 өндірістік оқыту шебері қатысты. Байқау екі кезең бойынша өтті.

Бірінші кезең студенттермен шеберлік сыныбын өткізуді қамтыды. Қатысушылар студенттермен кәсіби сырларымен және әдіс-тәсілдерімен бөлісе отырып, өз мамандықтары бойынша шеберліктері мен білімдерін көрсетті. Екінші кезең «Кәсіби бағдар беру» қатысушылардан өз мамандығын насихаттауға арналған кешенді бағдарламаны ұсынуды талап етті. Қатысушылар өз мамандықтарының түрлі аспектілері мен артықшылықтарын қарастыра отырып, өз бағдарламаларын әзірлеп, таныстырды. Бұл кезеңде олар мансаптық мүмкіндіктер, осы мамандықтың қоғам үшін маңыздылығы туралы айтып, сонымен қатар өздерінің кәсіби құзыреттілігін көрсетті. Өндірістік оқу шеберлері жоғары біліктіліктерін, шығармашылық қабілеттерін және көрермендердің назарын аудара білу қабілетін көрсетті. Әр қатысушы сайыста өз қырынан көрініп, өз ісінің нағыз шебері екенін дәлелдеді.

Байқау нәтижелері:

🥇1 орын – Боранбаева Күлаш Бахитқалиқызы

🥈2 орын – Беседнова Ирина Юрьевна

🥉3 орын – Гладушко Екатерина Николаевна

🎉«Тәжірибе және перспектива» номинациясы - Сарманова Нұрия Оралбекқызы

🎉«Шеберлік пен ізденіс» номинациясы - Якно Наталья Сергеевна

Колледжімізде 35 жыл еңбек еткен өндірістік оқыту шебері Ермаш Любовь Владимировнаға қазылар алқасы ретіндегі еңбегім үшін ерекше алғысымды білдіремін. «Жыл шебері» байқауы кәсіби шеберлікті көрсететін алаң ғана емес, өндірістік оқыту кәсіптерінің беделін арттыруға ықпал ететін шараға айналды. Әрбір қатысушының тамаша өнер көрсетуі кәсіптік оқыту саласындағы мүмкіндіктер мен перспективаларды көрсетті.