05.04.2024 жылы 1 және 2 курс студенттеріне «Деструктивті діни ағымдар» тақырыбында ақпараттық сағат өткізілді. Отырысты Ішкі істер министрлігі Академиясының бөлім бастығы Тойматаев Дәурен Болатұлы жүргізді.

Шара барысында студенттер бүгінгі күннің өзекті тақырыптарының біріне айналған деструктивті діни ағымдардың мәселелерімен танысуға мүмкіндік алды. Дәурен Болатұлы Тойматаевтың дәрісі студенттерге деструктивті діни ағымдардың негізгі белгілерімен танысуға және оларды адал діни ілімдер мен тәжірибелерді ұсынатын ұйымдардан ажырата білуге ​​мүмкіндік берді. ІІМ Академиясының бөлім бастығы Тойматаев Дәурен Болатұлының кәсіби тәжірибесі мен білімі студенттерге деструктивті діни ағымдардың ықпалына түсудің қауіптілігі туралы толық ақпарат алуға мүмкіндік берді. Ол жақтаушыларды тарту және ұстау әдістері, олардың санасы мен мінез-құлқына психологиялық әсер ету, сондай-ақ экстремистік топтармен байланысты қауіптер туралы айтты. Кездесу барысында студенттер деструктивті діни ұйымдардың ықпалына түсудің алдын алу бойынша ұсыныстар мен практикалық кеңестер алды.